Що варто знати про процентні ставки по депозитах в банках

процентні ставки по депозитах в банках

Як відомо, практично всі жителі нашої країни мають можливість вносити власні гроші на рахунки в банках під певні відсотки, таким чином отримуючи визначений договором прибуток. Такі фінансові операції можуть виконувати виключно банки. Безпосередньо саме депозитні вклади надають можливість банківським установам робити практично всі операції, пов’язані з грошима. Таким чином, регулювання вказаних у договорі відносин має особливо важливе значення.

Закон «Про банківську діяльність» свідчить, що депозитний вклад представляє собою окремо виділену грошову суму, яка вноситься на рахунок в банку в національній чи іноземній валюті. Конкретна депозитна сума зберігається на індивідуальному рахунку та розміщується там на конкретний період часу, який в договорі узгоджується з банком. Виплата вкладених грошей проводиться згідно з раніше підписаним договором та українським законодавством. Далі ми спробуємо детальніше розібрати те, як надійно покласти гроші на депозит, процентні ставки по депозитах в банках, а також деталі договорів.

Умови розміщення депозитів 

Згідно з договором, повернення раніше вкладених коштів може здійснюватися на інших умовах, ніж їх початкове внесення на рахунок банку. Такі вклади називають умовними. Тим не менш, умови мають відповідати чинному законодавству. Існують строкові депозити, які передбачають внесення коштів на певний період часу. В той же час, не вказання строку договору визначає вклад як на вимогу.

Те, що обов’язково міститься в документі договору:

  1. Конкретна сума, яка вноситься на депозит користувача послуг банку.
  2. Повний термін роботи договірного документу.
  3. Відповідальність вкладника та банку та порядок передачі процентів.
  4. Умови передчасного припинення виконання домовленості між банком та вкладником.
  5. Тип депозитного вкладу.

Тільки банки мають право отримувати вклади від клієнтів

Ви можете детально вивчити велику кількість банків, але вибрати найбільш вигідний варіант не завжди просто. Важливо не забувати, що безпечні умови надання депозиту пропонують далеко не всі банківські установи. Нерідко надаються договори, що включають безліч можливостей внесення корективів, а це не завжди грає на користь клієнта. Завдання з пошуку може стати простішим, адже є банківські установи, які пропонують вигідні умови оформлення депозитів без всяких тонкощів. Банківська установа, яка перебуває серед лідерів фінансового ринку країни багато років, завжди вселяє довіру. Фінансовий ринок постійно оновлюється. Експерти банків відстежують всі зміни і нововведення, щоб гарантувати своїм клієнтам завжди надійні послуги. Умови надання депозитів в таких банківських установах не приховують можливих ризиків для клієнтів.

Перевірений банк володіє широкою клієнтською базою і зміг уже показати себе як успішного і надійного постачальника фінансових послуг. Досить незмінним правилом успішної роботи завжди виступає продуманий і правильний підхід до кожного клієнта і доступна цінова політика. Якщо клієнта цікавлять важливі питання, служба підтримки завжди повинна бути онлайн. Написавши або зателефонувавши за допомогою форми зворотного зв'язку, кожен клієнт надійного банку отримає відповіді на всі питання, що його цікавлять. 

Категории: 

Опубликовано 19.11.2020 13:25